Szczegóły oferty

Grecja | Kokkino Nero | 10 dni

Informacje podstawowe
Wakacje: Grecja / Kokkino Nero
Transport: autokar
Zobacz szczegóły oferty
Opis

Kokkino Nero, czyli Czerwona Woda, jest niewielką, aczkolwiek niezwykle klimatyczną grecką wioską turystyczną. Na fenomen tego miejsca niewątpliwie mają wpływ urokliwe zatoki, ciepłe wody Morza Egejskiego oraz górzysty krajobraz.

Jedną z największych atrakcji regionu są czerwone źródła, które nazwę zawdzięczają dużej zawartości żelaza. Kameralny klimat tej niesamowitej miejscowości sprawia, że trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację na beztroski wypoczynek. W Kokkino Nero nie brakuje również wyjątkowych imprez, zwłaszcza w legendarnym już klubie King Size.


W cenie
8 dni w Grecji (7 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)
Przejazd komfortowym autokarem
Pościel
Sprzątanie końcowe
Opieka kadry ST
Program animacyjny
SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)
Cena nie zawiera
Ubezpieczenia na czas wyjazdu - 50 PLN (doliczane do umowy)

Opłat klimatycznych - 12 ? (50 PLN doliczane do umowy)
Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 PLN (doliczane do umowy)
Apartamenty
Położenie: Apartamenty, w których mieszkamy znajdują się w centrum Kokkino Nero. W odległości 200 - 900 metrów od plaży.

Pokój ECONOMY - pokój z dwoma łóżkami o szerokości 1,20 m przeznaczony dla 3 osób. Polecany dla grup 3 osobowych. W pokoju znajduje się aneks kuchenny oraz łazienka (możliwy prysznic bezbrodzikowy z podłogowym odpływem wody).
Pokój STANDARD - pokój z dwoma łózkami przeznaczony dla 2 osób. W pokoju znajduje się aneks kuchenny oraz łazienka (możliwy prysznic bezbrodzikowy z podłogowym odpływem wody).

Woda w apartamentach ogrzewana jest kolektorami słonecznymi, dlatego może zdarzyć się sytuacja, że w pochmurne dni woda nie jest ciepła. Aneksy kuchenne wyposażone są w lodówkę, kuchenkę gazową lub elektryczną bez piekarnika oraz podstawowe naczynia i sztućce.

Darmowe WI-FI dostępne jest w restauracji King Size.

Uwaga: Kaucja zwrotna!

Prosimy przygotować się na opłatę 20 ? / os. w momencie przyjazdu, zwracaną ostatniego dnia po wykwaterowaniu jeżeli nie było żadnych szkód i apartamenty zostały zwrócone w takim samym stanie. Opłata jest zbierana i ustalana na życzenie właściciela rezydencji lub apartamentu.

Osoby podróżujące samotnie, lub które zapiszą się na pokoje w liczbie osób mniejszej niż są one do tego przeznaczone (np. 2 osoby na pokój 3 os) chcące uniknąć dopłaty za wolne miejsca w wybranym pokoju mogą za zgodą Organizatora starać się o dokwaterowanie z innymi uczestnikami wyjazdu. Jednakże z przyczyn obiektywnych Biuro nie może tego zagwarantować. W takiej sytuacji klient zobowiązany jest do uiszczenia dopłaty za wolne miejsca w pokoju.

Wyżywienie własne
W każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki, patelnie, naczynia, sztućce).

W Kokkino Nero znajduje się kilka marketów oraz piekarnia - ceny nieco wyższe (ok. 20%) niż w Polsce. Do miasteczka zajeżdżają często handlarze obwoźni, którzy mają dużo atrakcyjniejsze ceny.

Przykładowe ceny w sklepach:
Wino- od 1.8 ? (szczególnie jednak polecamy wino robione przez mieszkańców i rozlewane do (przyniesionych przez Was) butelek w marketach, cena około 2 ? za litr)
Piwo Amstel, Fix- od 1 ?
Napoje (Fanta, Sprite, Cola): od 0.9 ?
Woda 1.5L: 0.7-1.2 ?
Chleb- ok. 0.8 ?
Mleko- od 0.7 ?
Makaron- od 0.6 ?
Jajka (6 sztuk)- 1.85 ?)

Wyżywienie HB 70?
Niezależnie od opcji zakwaterowania macie możliwość wykupienia posiłków HB, które będą serwowane w hotelu Aqua Rosa (centrum miejscowości). Pakiet składa się z 7 śniadań i 7 obiadokolacji. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu na miejsce - ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.

Śniadania - w formie bufetu:

Obiadokolacje serwowane - zupa, drugie danie, gotowane warzywa, woda (inne napoje dodatkowo płatne)

Uczestnicy, którzy wykupią wyżywienie i zdecydują się pojechać na wycieczkę fakultatywną otrzymają Lunch Pocket na drogę (zamiast śniadania), a obiadokolacja zostanie dla nich przygotowana w godzinach późniejszych.

Termin Cena
Rezerwacja online

WWW: Zobacz szczegóły oferty


Płatności online
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin