Oferty na Lato 2018

Wakacje 2018 Kopenhaga, Oslo, Preikestolen


Szczegóły oferty

BalticTRIP | Skandynawia | Fiordy

Informacje podstawowe
Wakacje: Dania, Norwegia / Kopenhaga, Oslo, Preikestolen
Transport: autokar, statek
Zobacz szczegóły oferty
Opis

Zapraszamy na wyjątkową podróż do pełnej kontrastów Skandynawii. Podczas naszej wyprawy odwiedzimy najpiękniejsze zakątki Norwegii oraz Danii. W zaledwie trzy dni będziemy mieli okazję podziwiać zarówno wysoko rozwinięte metropolie, jaki i bajkowe krajobrazy.

Nasza skandynawska wyprawa rozpocznie się w stolicy Danii. Kopenhaga to niezwykle kameralne i urokliwe miasto, które położone jest nad cieśniną Sund. Podczas długiego spaceru zwiedzimy między innymi malowniczą starówkę, a także spróbujemy lokalnych przysmaków. Następnie przemieścimy się do Norwegii. W Oslo wybierzemy się do nadbrzeżnej dzielnicy Aker Brygge, a także w wolnej chwili będziemy mogli odpocząć w klimatycznych restauracjach i kawiarniach. Ostatnim punktem na naszej trasie będzie Lysefjord, czyli jeden z najsłynniejszych norweskich fiordów. Niezapomnianych wrażeń dostarczy nam z pewnością wejście na klif Preikestolen.


W cenie
2 noclegi w kajutach luksusowego statku wycieczkowego
1 nocleg w hotelu w okolicy Stavanger
Zwiedzanie:
Kopenhaga
Oslo
Preikestolen
Przeprawa promowa Niemcy-Dania
Przejazd komfortowym autokarem
Opiekę Kadry Student Travel w trakcie przejazdu i pobytu
SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)
Cena nie zawiera
Obligatoryjnej opłaty dewizowej 75 ? (obowiązkowe, płatne w czasie wyjazdu)
Ubezpieczenia na czas wyjazdu 50 PLN (obowiązkowe, doliczane do umowy)
Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 10 PLN (doliczane do umowy)
Świeże, czyste, morskie powietrze i przepiękne krajobrazy archipelagu gwarantują niezapomniane doznania, zwłaszcza, gdy wszystko to można przeżyć na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego armatora.
Komfortowe kabiny, eleganckie restauracje, sklepy z nowościami najlepszych firm oferowane w przystępnych cenach, międzynarodowe rozrywki ? wszystko to czeka na pokładzie statków, którymi będziemy podróżować.

Noclegi w kabinach wewnętrznych 4 osobowych z łazienką wyposażoną w prysznic (w przypadku wybrania kabiny 3 lub 2 os. zakwaterowanie z mniejszą ilością osób)
Na statkach wycieczkowych znajduje dostępne jest wi-fi (dodatkowo płatne), restauracja oraz sklepy.
Opcja DOKWATEROWANIE jest dla osób, które jadą same lub nie jest dla nich istotne w jakiej opcji będą zakwaterowane. Nie gwarantuje to miejsca z grupą znajomych w jednej kabinie!

Hotel w Stavanger
Hotel znajduje się w okolicy Stavanger. Komfortowe pokoje 2 osobowe i 3/4 osobowe, w których będziemy mieszkać wyposażone są w klimatyzacje, TV-sat, łazienkę (prysznic lub wanna) oraz sejf. Część pokoi posiada balkony.

Dla osób które wybrały kabinę 4-osobową zakwaterowanie w jednej z opcji.

Osoby podróżujące samotnie, lub które zapiszą się na pokoje w liczbie osób mniejszej niż są one do tego przeznaczone (np. 2 osoby na pokój 3 os) chcące uniknąć dopłaty za wolne miejsca w wybranym pokoju mogą za zgodą Organizatora starać się o dokwaterowanie z innymi uczestnikami wyjazdu. Jednakże z przyczyn obiektywnych Biuro nie może tego zagwarantować. W takiej sytuacji klient zobowiązany jest do uiszczenia dopłaty za wolne miejsca w pokoju.

Termin Cena
2019-09-02 - 2019-09-07 999.00 zł/os. [zł/os]
Rezerwacja online

WWW: Zobacz szczegóły oferty


Płatności online
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin