Szczegóły oferty

EuroTRIP | Portugalia | Algarve | 6 miejscówek

Informacje podstawowe
Wakacje: Portugalia / Algarve
Transport: autokar
Zobacz szczegóły oferty
Opis

Zapraszamy na kultowy wyjazd do Portugalii, którego dopełnieniem będzie zwiedzanie kilku europejskich miast. Główny punkt programu stanowi wypoczynek w słonecznym regionie - Algarve. Podczas wyprawy nie zabraknie oczywiście ogromnej dawki pozytywnej energii, niesamowitych atrakcji oraz nowych znajomości. Ponadto w drodze do Portugalii odwiedzimy Amsterdam, Paryż oraz Madryt. Nasza podróż zakończy się natomiast w Barcelonie i Nicei.

Lagos to niezwykle popularny ośrodek turystyczny, który doceniany jest szczególnie przez młodych turystów. Szerokie piaszczyste plaże, mieszczące się często w urokliwych zatoczkach pomiędzy skałami, sprzyjają beztroskiemu wypoczynkowi. Położenie geograficzne miejscowości umożliwia z kolei uprawianie sportów wodnych. Ponadto bogata oferta rozrywkowa sprawia, że miasto tętni życiem właściwie przez całą dobę. Imprezy, które odbywają się zarówno pod gołym niebem, jak i w licznych beach barach oraz klubach nocnych, uznawane są za jedne z najlepszych w Europie!


W cenie
8 dni w Portugalii (7 noclegów w apartamentach*** z widokiem na Ocean)
Nocleg w okolicach Paryża
Nocleg w okolicach Marsylii
2 śniadania w hotelach na trasie
Zwiedzanie:
-Amsterdamu
-Paryża
-Madrytu
-Barcelony
-Nicei
Przejazd komfortowym autokarem
System Tour Guide
Opieka kadry ST
Program animacyjny
SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)
Cena nie zawiera
Ubezpieczenia na czas wyjazdu 70 PLN (doliczane do umowy)
Orientacyjnego kosztu uczestnictwa w programie zwiedzania - 100 ? (opłata obligatoryjna, płatna na miejscu)
Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 10 PLN (doliczane do umowy)
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (dla chętnych)
Hotel Paryż i Marsylia Położenie: Hotele znajdują się na obrzeżach miast, niedaleko stacji metra/przystanku autobusowego.

Lokale: Pokoje 2 i 3 osobowe: łóżko podwójne oraz łóżko pojedyncze (mogą być w formie łóżka piętrowego). W pokojach znajduję się telewizor, stolik, krzesła. Łazienki są wspólne i znajdują się na korytarzach. W hotelu można bezpłatnie korzystać z internetu. Pokoje przeznaczone są typowo do spania.

Hotel Iberlagos***
Położenie: Hotel położony nad samym Oceanem Atlantyckim, bardzo blisko piaszczystej plaży. W odległości kilku minut drogi znajduje się centrum Lagos

Lokale:
Apartamenty - 5/6 os. Apartamenty składają się z 2 sypialni 2 osobowych oraz pokoju dziennego - salonu połączonego z kuchnią. W pokoju dziennym znajduje się łóżko dla jednej osoby. Przy wybraniu opcji 5/6 os możliwość zakwaterowania w pokoju dziennym. Ważne! W przypadku zebrania się 6 osób możliwość dwóch łóżek w salonie (bądź rozkładanej sofy).
Apartamenty - 3/4 os. Apartamenty składają się z sypialni 2 osobowej oraz pokoju dziennego (salon połączony z kuchnią). W pokoju dziennym znajduje się łóżko dla jednej osoby. Ważne! W przypadku zebrania się 4 osób możliwość dwóch łóżek w salonie (bądź rozkładanej sofy).
Apartamenty - Pokoje Sypialnie 2-os. Są one częścią apartamentów większych apartamentów. Wybierając tę opcję ma się pewność zakwaterowania w sypialni.
Opcja DOKWATEROWANIE jest dla osób, które jadą same lub nie jest dla nich istotne w jakiej opcji będą zakwaterowane. Nie gwarantuje to miejsca z grupą znajomych w jednym apartamencie!

We wszystkich apartamentach znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, wygodne łóżka oraz taras lub balkon. Apartamenty w większości mają wspaniały widok na zatokę i hotelowe ogrody.

Infrastruktura: Do dyspozycji gości otwarty duży basen (leżaki dodatkowo płatne), Wi-Fi przy snack barze przy basenie. W przypadku chęci korzystania z basenu obowiązkowo płatna kaucja zwrotna: 10 ?/osoba zwracana ostatniego dnia przy oddaniu karty.

Uwaga: Kaucja zwrotna!
We wszystkich obiektach obowiązuje kaucja zwrotna. Kwota 20 ? od osoby będzie zbierana pierwszego dnia wyjazdu, zwracana ostatniego po wykwaterowaniu, jeżeli nie zostaną wyrządzone żadne szkody i apartamenty/pokoje będą oddane w takim samym stanie.

Osoby podróżujące samotnie, lub które zapiszą się na pokoje w liczbie osób mniejszej niż są one do tego przeznaczone (np. 2 osoby na pokój 3 os) chcące uniknąć dopłaty za wolne miejsca w wybranym pokoju mogą za zgodą Organizatora starać się o dokwaterowanie z innymi uczestnikami wyjazdu. Jednakże z przyczyn obiektywnych Biuro nie może tego zagwarantować. W takiej sytuacji klient zobowiązany jest do uiszczenia dopłaty za wolne miejsca w pokoju.

W cenie:
śniadanie kontynentalne w hotelu pod Paryżem
śniadanie kontynentalne w hotelu w okolicach Marsylii

Przykładowe ceny w sklepach w Portugalii:
chleb - 0,90?
mleko - 0,80?
posiłek w restauracji - od 5,5? do 12,00?
kawa w barze około 0,60? w restauracji z widokiem
zestaw Big Mac - 5,15?
woda mineralna, zgrzewka w hipermarkecie 1,10?
pomidory 0,90?
piwo, sześciopak w hipermarkecie 6 x 0,33 - 2,40?
papierosy "markowe" - 3,5?
wieprzowina ? 1 kg ? 2,98 ? 4,50?
wołowina ? 1 kg ? 12,48 ? 19,97?
jajka ? 6 szt. ? 0,59 ? 1,09?
pomarańcze ? 1 kg ? 0,79 ? 1,29?
jabłka ? 0,64 ? 1,69?
piwo 1 litr ? 1,39 ? 3,54?
butelka wina ? 0,75 litra ? 1,59 ? 8,69?
W Lagos jest InterMarche (800 metrów od apartamentów) i duży market sieci Pingo Doce w centrum.

Termin Cena
Rezerwacja online

WWW: Zobacz szczegóły oferty


Płatności online
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin