Oferty na Lato 2018

Wakacje 2018 Ryga, Sztokholm, Helsinki, Petersburg, Tallinn


Szczegóły oferty

BalticTRIP | Ryga + Sztokholm + Helsinki + Petersburg + Tallinn

Informacje podstawowe
Wakacje: Łotwa, Szwecja, Finlandia, Rosja, Estonia / Ryga, Sztokholm, Helsinki, Petersburg, Tallinn
Transport: autokar, statek
Zobacz szczegóły oferty
Opis

Projekt BalticTrip stanowi fantastyczną okazję, aby zwiedzić najpiękniejsze zakątki państw położonych nad Morzem Bałtyckim! Ryga, Sztokholm, Helsinki, Petersburg oraz Tallin to miasta, do których dotrzemy podczas naszej niezwykłej wyprawy. Dodatkową atrakcją będzie nocowanie na statkach wycieczkowych.

Nasza podróż rozpocznie się w Rydze. Stolica Łotwy słynie z wyjątkowej starówki, która uważana jest za najpiękniejszą spośród wszystkich znajdujących się w krajach nadbałtyckich. Następnie udamy się do Szwecji. Sztokholm znany jest z wyjątkowej architektury oraz zabytkowych murów. W Helsinkach zwiedzimy między innymi Suomenlinnę, czyli twierdzę, która zajmuje powierzchnię kilku wysp. Z Finlandii popłyniemy prosto do Petersuburga, nazywanego również Wenecją północy. Ostatnim przystankiem na naszej trasie będzie stolica Estonii. W Tallinie będziemy mieli okazję zwiedzić doskonale zachowane zabytki z czasów średniowiecza.


W cenie
4 noclegi w kajutach luksusowego statku wycieczkowego
4 nocne rejsy: Ryga - Sztokholm, Sztokholm - Helsinki , Helsinki - St Petersburg, St Petersburg - Tallin
2 śniadania w formie bufetu na statku
Zwiedzanie:
-Ryga
-Sztokholm
-Helsinki
-Sankt Petersburg
-Tallin
Przejazd komfortowym autokarem
Program animacyjny ST
Opiekę Kadry Student Travel w trakcie przejazdu i pobytu
SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)
Cena nie zawiera
Obligatoryjnej opłaty dewizowej - 85 ? (obowiązkowe, zbierana na wyjeździe)
Ubezpieczenia na czas wyjazdu - 60 PLN (doliczane do umowy)
Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 PLN (doliczane do umowy)
Szafek na bagaże - ok 3-5 ? (dla chętnych)
Świeże, czyste, morskie powietrze i przepiękne krajobrazy archipelagu gwarantują niezapomniane doznania, zwłaszcza, gdy wszystko to można przeżyć na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego armatora Tallink Silja.

Komfortowe kabiny, eleganckie restauracje, sklepy z nowościami najlepszych firm oferowane w przystępnych cenach, rozrywki międzynarodowe i prawdziwa atmosfera kasyna ? wszystko to czeka na Państwa na pokładzie naszych promów.

Noclegi w kabinach wewnętrznych 4 osobowych z łazienką wyposażoną w prysznic (w przypadku wybrania kabiny 3 lub 2 os. zakwaterowanie z mniejszą ilością osób)
Na statkach wycieczkowych znajduje jest dostęp do wi-fi, restauracja, sklepy, aquazone oraz kasyno
Opcja DOKWATEROWANIE jest dla osób, które jadą same lub nie jest dla nich istotne w jakiej opcji będą zakwaterowane. Nie gwarantuje to miejsca z grupą znajomych w jednej kabinie!

Hotel w St. Petersburgu
Obiekt położony jest w centrum Sankt Petersburga, 10 minut spacerem od Ermitażu. Restauracje i supermarkety są w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.

Wszystkie pokoje zostały odnowione w 2013 roku i urządzone są w nowoczesnym stylu. W pokojach można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Do dyspozycji jest także telewizor. Łazienki są wspólne (jedna na 3 pokoje).

Osoby podróżujące samotnie, lub które zapiszą się na pokoje w liczbie osób mniejszej niż są one do tego przeznaczone (np. 2 osoby na pokój 3 os) chcące uniknąć dopłaty za wolne miejsca w wybranym pokoju mogą za zgodą Organizatora starać się o dokwaterowanie z innymi uczestnikami wyjazdu. Jednakże z przyczyn obiektywnych Biuro nie może tego zagwarantować. W takiej sytuacji klient zobowiązany jest do uiszczenia dopłaty za wolne miejsca w pokoju.

Wyżywienie
2 śniadania na statkach są wliczone w cenę wyjazdu. Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia na statkach wycieczkowych do i z Petersburga, które będą podawane w ramach szwedzkiego stołu, koszt ok. 13 ?/śniadanie, ok. 31 ?/kolacja.

Termin Cena
2019-07-25 - 2019-07-31 999.00 zł/os. [zł/os]
2019-09-05 - 2019-09-11 799.00 zł/os. [zł/os]
Rezerwacja online

WWW: Zobacz szczegóły oferty


Płatności online
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin