Oferty na Lato 2018

Wakacje 2018 Ryga, Sztokholm, Helsinki, Petersburg, Tallinn


Szczegóły oferty

BalticTRIP | Ryga + Sztokholm + Helsinki + Petersburg (3 dni) + Tallinn

Informacje podstawowe
Wakacje: Łotwa, Szwecja, Finlandia, Rosja, Estonia / Ryga, Sztokholm, Helsinki, Petersburg, Tallinn
Transport: autokar, statek
Zobacz szczegóły oferty
Opis

Projekt BalticTrip (z dłuższym postojem w Petersburgu) stanowi wyjątkową okazję, aby zwiedzić najpiękniejsze zakątki państw położonych nad Morzem Bałtyckim. Ryga, Sztokholm, Helsinki, Petersburg oraz Tallin to miejsca, do których dotrzemy podczas tej niezwykłej podróży. Ponadto dodatkową przygodą będzie nocowanie na statkach wycieczkowych.

Nasza wyprawa rozpocznie się na Łotwie. W Rydze wybierzemy się na długi spacer, podczas którego zwiedzimy niezwykle urokliwą starówkę oraz katedrę Doma Baznica. Następnie przeniesiemy się do stolicy Szwecji. Sztokholm słynie z pięknych mostów, charakterystycznej architektury oraz zabytkowych murów. W Helsinkach będziemy mieli okazję zobaczyć twierdzę Suomenlinna, która zajmuje powierzchnię kilku wysp. Następnie zatrzymamy się na dłużej w Petersburgu. Miasto wybudowane z inicjatywy cara Piotra I zachwyca urokliwymi kanałami, malowniczymi białymi nocami oraz bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową. Podróż zakończymy w niewielkim, ale niezwykle klimatycznym Tallinie.


W cenie
4 noclegi w kajutach luksusowego statku wycieczkowego
4 nocne rejsy: Ryga - Sztokholm, Sztokholm - Helsinki , Helsinki - St Petersburg, St Petersburg - Tallin
2 śniadania w formie bufetu na statku
2 noclegi w hotelu w St Petersburgu
2 śniadania w formie bufetu w hotelu w St Petersburgu
Zwiedzanie:
-Ryga
-Sztokholm
-Helsinki
-Tallin
Zwiedzanie Sankt Petersburg z przewodnikiem
Przejazd komfortowym autokarem
Program animacyjny ST
Opiekę Kadry Student Travel w trakcie przejazdu i pobytu
SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)
Cena nie zawiera
Obligatoryjnej opłaty dewizowej - 100 ? (obowiązkowe, zbierana na wyjeździe)
Ubezpieczenia na czas wyjazdu - 70 PLN (doliczane do umowy)
Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 (PLN doliczane do umowy)
Szafek na bagaże - ok 3-5 ? (dla chętnych)
Świeże, czyste, morskie powietrze i przepiękne krajobrazy archipelagu gwarantują niezapomniane doznania, zwłaszcza, gdy wszystko to można przeżyć na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego armatora Tallink Silja.

Komfortowe kabiny, eleganckie restauracje, sklepy z nowościami najlepszych firm oferowane w przystępnych cenach, rozrywki międzynarodowe i prawdziwa atmosfera kasyna ? wszystko to czeka na Państwa na pokładzie naszych promów.

Noclegi w kabinach wewnętrznych 4 osobowych z łazienką wyposażoną w prysznic (w przypadku wybrania kabiny 3 lub 2 os. zakwaterowanie z mniejszą ilością osób)
Na statkach wycieczkowych znajduje jest dostęp do wi-fi, restauracja, sklepy, aquazone oraz kasyno
Opcja DOKWATEROWANIE jest dla osób, które jadą same lub nie jest dla nich istotne w jakiej opcji będą zakwaterowane. Nie gwarantuje to miejsca z grupą znajomych w jednej kabinie!


Hotel w St. Petersburgu
Obiekt położony jest w centrum Sankt Petersburga, w odległości ok. 10-15 min. od najbliższej stacji metra. Restauracje i supermarkety są w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.

Pokoje typu studio (segmenty 2+2) W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Do dyspozycji jest także telewizor. Łazienki są wspólne dla całego segmentu

Osoby podróżujące samotnie, lub które zapiszą się na pokoje w liczbie osób mniejszej niż są one do tego przeznaczone (np. 2 osoby na pokój 3 os) chcące uniknąć dopłaty za wolne miejsca w wybranym pokoju mogą za zgodą Organizatora starać się o dokwaterowanie z innymi uczestnikami wyjazdu. Jednakże z przyczyn obiektywnych Biuro nie może tego zagwarantować. W takiej sytuacji klient zobowiązany jest do uiszczenia dopłaty za wolne miejsca w pokoju.

Wyżywienie
2x śniadania na statkach są wliczone w cenę wyjazdu. Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia na statkach wycieczkowych do i z Petersburga, które będą podawane w ramach szwedzkiego stołu, koszt ok. 13 ?/śniadanie, ok. 31 ?/kolacja.

2x śniadania kontynentalne w hotelu w St Petersburgu, w formie bufetu.

Termin Cena
2019-08-06 - 2019-08-14 1449.00 zł/os. [zł/os]
2019-08-26 - 2019-09-03 1399.00 zł/os. [zł/os]
Rezerwacja online

WWW: Zobacz szczegóły oferty


Płatności online
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin